Jednohubky

Letní anglické jednohubky k snídani

Nenechte svoji angličtinu přes léto spát, ale zároveň zpomalte, nabírejte energii a odpočívejte.

Obojí půjde díky mým ranním e-mailům, které spolknete jako jednohubku. 

V červenci a srpnu, od pondělí do pátku. Ranní anglická jednohubka se těší, až si ji dáte! 🙂

profilovka Lenka Olšová a Big Ben

Jak ranní e-maily fungují?

Každý pracovní den v 7.30 vám přijde e-mail, jehož přečtení vám nezabere déle než vypití šálku čaje.

Co v něm bude?

Pondělky – frázová slovesa

Úterky – časté chyby českých studentů

Středy – gramatika – časy

Čtvrtky – hovorové cool výrazy

Pátky – anglicky s vtipem

Součástí bude pondělní krátké opakovací shrnutí předchozího týdne,
kde si můžete ověřit, jak jste na tom s krátkodobou pamětí. 🙂

Pro koho jednohubky jsou a pro koho ne?

Nejsou pro úplné začátečníky, ale pro ty z vás, kteří se považujete za ty „věčné“, již ano. Velmi pokročilí studenti se mohou také něco dozvědět, ale nejvíce využijete vy – mírně až středně pokročilí.

A co na e-maily říkají někteří odběratelé z loňského roku?

Lenčin nápad je skvělý, protože není nic lepšího než po ránu otevřít svou emailovou schránku, kde už na vás čeká nová fráze či vysvětlení určité gramatiky. Každý e-mail obsahuje stručné, ale výstižné vysvětlení a také použití na konkrétních příkladech. Kromě stručnosti oceňuji i jejich rozmanitost, ať už se jednalo o nejčastější gramatické chyby nebo o praktické fráze pro každodenní použití. Třešničkou na dortu je pak každotýdenní souhrnné opakování celého týdne.

Ranní e-maily doporučuji všem, kteří milují angličtinu, protože i když to tak nevypadá, díky této krátké a nenásilné metodě si člověk rozšíří svou slovní zásobu a upevní gramatiku. Děkujeme Leni!

Katka Adamíková

Anglické ranní jednohubky jsou skvělé! I mně jako věčnému začátečníkovi vždy přinesou něco nového, velice zajímavého, s čím se člověk hned tak nesetká. Líbí se mi, že jsou krátké a dobře vysvětlené. Tím si to člověk snáze zapamatuje. 🙂 Pro mne je to od tebe the icing on the cake. 🙂

Karel Pikna

Ranní e-maily od Leni můžu doporučit všem, kteří se chtějí stručnou a nenásilnou formou naučit něco nového z angličtiny. Velmi oceňuji, že se jejich obsah a zaměření neustále mění. Z gramatiky jsou v nich především nejčastější chyby, kterých se dopouštíme. V jiných jsou idiomy, které se vždy hodí pro oživení slovní zásoby.

Lenka Krejčová

Lenčiny ranní e-maily byly skvělým zpestření pro učení nových slov či idiomů. Chodily v dobrou hodinku, akorát ke snídani, takže skvěle využitý čas pro čtení. APADy jsem si psala na lístečky, které mám v práci stále na očích, a když se to hodí, snažím se je využít během dne několikrát. Moc mě to bavilo!

Jolana Křižanová

Přihlaste se k anglickým snídaňovým jednohubkám

Dva měsíce pravidelného přísunu ranní inspirace ze světa angličtiny stojí 600 Kč. Od 1. srpna pak 300 Kč.

Jdete do toho se mnou? Budu se těšit, komu budu snídaňové jednohubky servírovat!

Pokud jste si u mne ve školním roce 21-22 koupili kurz, máte to za 400 Kč. 🙂 Přihlášky přijímám do 26. června. Od 27. 6 do 10.7 jsem v zahraničí s omezeným přístupem k internetu, proto přihlášky zaslané po 26.6 budu řešit po návratu z dovolené. Jednohubky za prvních 10 dní vám v tom případě pošlu zpětně. Děkuji za pochopení.