Kdo jsem

Obohatím vás novinkami

Mám hlavu plnou nápadů a dokážu pro ně nadchnout své přátele i studenty. Jsem kreativní a nadšená – miluji čas strávený se svými studenty a přáteli, nabíjí mě a věřím, že i já je! Nebojím se realizovat nové projekty. Vymýšlením akcí žiju, hlavně těmi v přírodě. Pozvu vás ven na čerstvý vzduch, rozhýbu vás. Nabídnu vám dobrou kávu či jiný drink –  i to je součástí pohody na lekcích.

Obohatím vás novinkami. Naše setkávání jsou o vzájemné inspiraci – co dělat ve volném čase, co zkusit, ochutnat, zažít, kam jet. Obklopuji se správnými lidmi, se kterými společně rosteme. Lidmi aktivními, motivovanými se v životě někam posouvat a zkoušet nové věci. I já na sobě neustále pracuji, vzdělávám se, rozvíjím své schopnosti.

Jmenuji se Lenka Olšová. Těší mě.

Miluji dobré jídlo

Když je chvilka, vyběhnu do lesa, projedu se na kole, zacvičím si.

Ráda čtu, učím se, cestuji, poznávám nové lidi a kultury.

A moc ráda trávím čas jen tak, s přáteli.

Miluji dobré jídlo, které mi někdo uvaří,

a čaje z bylinek, které si nasbírám.

Učím komunikačně, přirozeně, bez učebnic.

Pořádám akce s lidmi z celého světa

Na vysoké nás sice naučili velkou spoustu teorie o angličtině, ale cesty za hranice a setkávání s cizinci mi daly vždy nejvíc. Učím komunikačně, přirozeně, bez učebnic.

S využitím internetu, videí, poslechů, článků z časopisů, zkrátka aby to vás i mne bavilo. Pro své studenty a všechny přátele angličtiny pořádám akce s lidmi z celého světa, chodíme na výlety i do restaurace.

Těším se, že se k nám přidáte i vy!