Reference

Co říkají moji studenti

Kurz pro dva

Kurz s Lenkou určitě doporučuji. Přestože jsem angličtinu nikdy moc nevyhledávala, protože se stydím mluvit a vždy to pro mě spíš byl zbytečný stres navíc, tak nyní v hodinách postupně stud zahazuji – konečně mluvím a z hodin se nijak nestresuji!

Líbí se mi, že není třeba kupovat učebnici, ale dostáváme lesson plans, které jsou tvořené dle našich přání a požadavků. Hodiny jsou výživné, zajímavé, inspirativní. Děkuji mnohokrát Lence za její zapálenost a za to, co pro naši angličtinu dělá i nad rámec našich hodin.

Ing. Tereza Sedláčková

Kurz SPEAKování pro pokročilé

Angličtinu s Lenkou bych doporučila komukoliv. Ale to pak nebude vědět, kam dřív! S Lenkou se vždycky dozvím něco nového, a to nejen z pohledu jazyka, ale dokonce i té “zatracené” techniky.

Nemám, co bych jí vytkla, protože se opravdu snaží dělat pro studenty maximum. Pozná se, že učí s láskou. Navíc, obdivuji lidi, kteří na sobě pořád pracují a vzdělávají se, a taková Lenka je.

Mgr. Radana Macháňová

Individuální kurz

Určitě doporučuji. Především kvůli množství poskytovaných kvalitních informací a témat. Dobré atmosféře v lekcích a taky kvůli výbornému espressu.

Stanislav Ondroušek

Individuální kurz

Já si angličtinu s Lenkou naprosto užívám, jde s ní všechno krásně přirozeně, u angličtiny netrpím, ale užívám si ji. Struktura, jak máme angličtinu nastavenou, mi vyhovuje. Jsem ráda za opakování vět, ve kterých chybuji, aby se mi dostaly pod kůži a já tak mluvila automaticky správně. Naše lekce jsou pro mne více než jen angličtina. „Leni, dodáváš mi energii a dobrou náladu. Děkuji Ti za to, jaká jsi, a děkuji osudu, že Tě v životě mám.“

Ing. Anna Polišenská

Skupinový kurz

Já jsem s výukou velmi spokojen, protože kromě odbornosti a pohotovosti naše paní učitelka Lenka přináší do výuky laskavost, trpělivost, pohodu a velký kus optimistické energie. Za to ji patří velký DÍK.

Ing. Antonín Milis

Kurz SPEAKování pro pokročilé

Rozhodně bych lekce s Lenkou doporučila všem , kteří se chtějí angličtinu učit nebo procvičit ji zábavnější formou. Na těchto lekcích jsem poprvé zjistila, že se dá cizí jazyk učit jinak než z knihy a jiných tištěných materiálů.

Různé zážitkové akce a procházky jsou skvělé v tom, že se spojí příjemné s užitečným. Lekce v učebně jsou pro mne spíš setkání s přáteli u kávy a různých dobrot než lekce cizího jazyka.

Bc. Jiřina Šmahová

Skupinový kurz

Určitě doporučuji, lekce jsou super! Nejsou jen o „drcení gramatiky“, ale hlavně o mluvení. A ještě k tomu skvělá a pořád pozitivní paní učitelka, co víc si přát. 100% doporučuji. 🙂

Jsem moc ráda, že můžu být v kontaktu s angličtinou, i když toho moc neřeknu, hodně mi pomáhá i jen poslouchat. Mám problém s mluvením, ale myslím, že za poslední rok se to zlepšilo. Věřím, že když se donutím tomu více věnovat, bude to čím dál lepší. 🙂 Lekce jsou super, moc mě to baví, hlavně díky tomu, že každá lekce je jiná a Lenka se snaží stále vymýšlet nové věci.

Kateřina Krajcarová

Individuální kurz

Neuvěřitelná deviza je ta fantastická atmosféra. S Lenkou je mi fajn a nestydím se, i když vím, že vypouštím z úst šílenosti. Výborná je možnost změny místa k učení (učebna, procházka venku). Při lekci venku Walk-and-talk mi vůbec nechybí materiály, Lenka je dokonalá v tom, že stejně následně vše doplní.

Mgr. Lenka Matoušková

Skupinový kurz

Líbí se mi, že se kolikrát díky angličtině dozvím i spoustu dalších zajímavostí. Například, že vodka jde vyrobit z ovčího mléka, dozvěděla jsem se o zipline a mnoho dalšího. Také se mi líbilo, jak jsme pozorovali výhledy z oken po celém světě. Hodiny angličtiny mi ukazují svět a ani nemusím cestovat.

Lenka Gajdušková

Kurz pro dva

Líbí se mi hlavně proto, že vlastně nejsou jen o angličtině, často se dozvím spoustu nových a zajímavých informací nebo tipů na dobrou, knihu, film, místo na výlet apod. A angličtina je prostředek, jak se o tom bavit, dozvědět se víc. Učení tak přichází nenásilnou formou. Pořád mám v živé paměti hodiny angličtiny ze školy. Stránka 45, článek Můj pes a číst bude Tomáš. Poslech, teď si odpovíme na otázky k článku, uděláme si tyto dvě cvičení, do příště tyhle slovíčka. Hm.. dobrý no, ale já NEMÁM psa!!! 😀

Ing. Adéla Zbranková