Kurzy angličtiny

Čeho chcete v angličtině dosáhnout?

Nabízím individuální, skupinové a firemní kurzy pro dospělé nabité angličtinou. Také pomáhám motivovaným samoukům, aby rychleji dosáhli svého cíle (Stáhněte si tipy pro úspěšné studium angličtiny). V příjemné atmosféře, bez učebnic a testů. Přesto vždy na míru připravené, zaměřené na mluvení, poslech, gramatiku, rozvoj slovní zásoby i psaní v praktických situacích pro každodenní život.

Pomůžu vás dostat se tam, kam potřebujete.

Vyberte si váš kurz

Mírně pokročilí – MP1

4 studenti 1x týdně 90 minut celkem 15 setkání září-leden / únor-červen 5 200 Kč

Čas plný konverzace, rozšiřování slovní zásoby, ale i gramatiky, kterou vysvětluji srozumitelně a jednoduše. Ujasníte si používání základních časů a hned je začnete aktivně používat. Zbavíte se strachu z mluvení. Připravím témata na vaše přání. Restaurace, nakupování, hotel, ptaní se na cestu, zkrátka vše, co se vám bude hodit.

SPEAKování PRO STŘEDNĚ POKROČILÉ – SPEAK

4-5 studentů 1x týdně 90 minut celkem 15 setkání září-leden / únor-červen 5 200 Kč

Na konverzaci bohatý kurz, doplněný poslechy na témata, která vás budou zajímat. Budeme se zkrátka bavit jako s dobrými přáteli na večírku.

Kurz pro dva – COUPLE

2 studenti 1x týdně 60 minut dle domluvy dle domluvy Kč 400,-/student/60 min

Čtyři jsou moc a jeden málo? Zkuste kurz pro dva. Vhodný pro vás ve chvíli, pokud chcete intenzivnější lekci, ale na individuální se necítíte. Ideální na rozvoj komunikačních dovedností, pohotových reakcí, upevnění gramatických jevů, zlepšení poslechových schopností.

Individuální výuka – INDI

1 student dle domluvy dle domluvy dle domluvy Kč 200,-/15 min (doporučuji 45 min týdně, 30 min - konverzační online lekce)

Pro každého, kdo si chce dopřát individuální péči. Kurz jen pro vás a o vás. Dle vašeho přání vás připravím na pracovní pohovor či se rozmluvíte před zahraniční stáží. Komplet na míru. Naučte se přesně to, co potřebujete, a splňte si své sny. 

Průvodce pro samouky – SELF

1 student 1x 45 minut konverzace 3x e-lekce 1 650 Kč

Máte silnou motivaci zlepšit se v angličtině sami? V čase, který vám vyhovuje, a ležet u toho třeba pod peřinou? Třikrát za měsíc vám připravím e-lekci na e-mail, která bude obsahovat vysvětlení gramatiky, cvičení, poslech, slovní zásobu a úkoly a po jejich vypracování ode mne obdržíte zpětnou vazbu.

Firemní výuka – FIR

individuální podmínky

Ve firmách učím individuální studenty, dvojice i skupinové kurzy. Na podmínkách se domlouvám individuálně. Zavolejte mi nebo napište a domluvíme se, koho můžu učit ve vaší firmě.

Nejste si jistí výběrem kurzu?

Pomůžu vám najít řešení. Poradím vám po vyplnění úvodního dotazníku a krátkém telefonátu, při kterém se vás zeptám na vaše zkušenosti s angličtinou. Zkrátka, vše potřebné si ujasníme individuálně.

Napište mi na lenka@anglictinabph.cz a já se vám obratem ozvu.