Tak jsme to dotáhli! 💥

Je úterý, 29. června 2021. Právě nevěřícně sedím a hledím – zítra je poslední červnový den, a já po dlouhé době nemám na zítra žádnou naplánovanou lekci. Den strávím s dětmi, zaslouží si to.

Má úterní odpolední skupina, tzv. „Šťastná trojka“, neboť ty lekce s nimi jsou prostě plné pocitu štěstí, mě „neplánovaně unesla“ – ano, pod záminkou lekce v kavárně, kde mám poslední dobou díky závěrečným lekcím s mými studenty vysezený důlek, a ušetření energie jsem měla být nachystána v 15:00 před domem, a odvezena řekněme „postarším“ autem jednoho z nich do oné kavárny. V 15:03 však přistálo auto zcela jiné, nové, taková menší limuzínka, z ní vystřelila ruka s obrovským pugétem, otevřely se dveře do klimatizovaného interiéru, a já se nestačila divit. Místo kavárny, kde už to prý znám až moc dobře, mne – nás – milý pan řidič zavezl do pár kilometrů vzdálené lepší restaurace….no a zbytek si domyslíte. Byla to krásná tečka za tímto podivným školním rokem. Double Mojito-vá. 😁

Zvládli jsme to. Já, i vy. Vy všichni. V dotaznících jste se hodně omlouvali za svou neaktivitu mezi hodinami. Ale ne, já nikoho nehodnotila, na nikoho se nezlobila, naopak – všechny jsem vás obdivovala. Protože vy, kteří jste něco pro sebe dělali navíc – k práci, dětem doma, vyčerpání fyzickém i psychickém, si zasloužíte můj obdiv a poděkování. Jste prostě skvělí a jsem pyšná, že mám kolem sebe tak fajn lidi. 💗

A v posledních dnech jsem i změnila na hodně věcí názor. Červenec vypínám. Vypínám sítě, vypínám mozek, prostě – pauza. Budu se věnovat jen tomu, co mi bude dělat radost – mému Letnímu projektu Anglických jednohubek, na který se stále můžete přihlásit. A budu organizovat VYCHÁZKY a PIKNIKY – opět budu zvát úžasné hosty, kteří k nám na léto přijeli ze světa, či se sem ze zahraničí přistěhovali, a mohou nás něčím obohatit. A pracovat na domečku v Hostýnské, co mi síly budou stačit – ať to do 1. září stihneme. Také budu samozřejmě přemýšlet, kam se od nového školního roku posunout, co vylepšit, co změnit – ostatně, jako každé léto, i toto bude částečně bilancovací.

Pokud nebudete chtít vyjít ze cviku, protáhnout v létě nohy i procvičit mozek, všechny akce najdete v Události na mé facebookové stránce, nebo zde na Blogu.

Mějte se moc hezky, a dovolte si mít takové léto, jaké máte právě teď ve vašich představách.

Budu se těšit na letní setkání s vámi.

Lenka

 

 

 

 

 

 

Hello, 👋 chcete být in?

Pokud mi svěříte svůj e-mail, žádná pozvánka na novou akci vám neuteče.

Nebojte, žádné spamy!